• Wpisów:40
  • Średnio co: 62 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 15:51
  • Licznik odwiedzin:4 364 / 2547 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Najpierw odstaw Red Bulla, którego pijesz z rana Papierosa, po którego sięgasz też nie zapalaj Odpuść kawę, alkohol, nie skręcaj jointów Wszystko jest dla ludzi, ale zacznij od początku
 

 
Tak to już jest żyje się tylko raz i nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie na nas czas. Tak to już niestety jest i nic z tym nie możesz zrobić, jeden człowiek ginie, aby drugi mógłby się urodzić.
 

 
Słońce wstaje za oknami deszcz Miedzy nami tylko mróz i śnieg Słońce wstaje za oknami mgła W jednym miejscu tylko ty i ja.


`Uwielbiaaam tą piosenkę. ;D ♥
 

 
Rób swoje , i nie patrz się na innych , pamiętaj dzieciak żeby być wolny musisz być silny. Rób swoje , i nie patrz się na innych , jak ci coś nie wyjdzie to nie szukaj winnych. Rób swoje , i nie patrz się na innych , idź swoją drogą i rozwijaj się stale . Nikogo nie będą później obchodzić twoje żale . Najgorsze co może być to zmarnowany talent .
 

 
całkowicie wyjeeebane w kosmos.. ;D ♥
 

 
Gra Pozorów to w moim mieście lokal znany, Wszyscy często tutaj bywamy, To non-stop gra pozorów...
 

 
biore udział..;D

michuzia.pinger.pl/m/6713597/nadszedl-czas-na-candy

 

 
To prawo mogą sobie Wsadzić, strawić i przeanalizować Mogą się walić, żalić, wysterylizować Mogą nas mamić, straszyć, kryminalizować My chcemy sadzić, palić, zalegalizować Chcemy sadzić, palić, zalegalizować
 

 
lubię gdy mówisz, że jestem twoja. ♥